Vaikų reabilitacijos klinika

Klinikoje teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos sutrikusios raidos bei biosocialines funkcijas praradusiems vaikams, vykdoma mokslinė ir pedagoginė veikla.

Kūdikių namų skyrius

Šiame skyriuje nuolat gyvena be tėvų globos likę sveiki kūdikiai ir vaikai iki 3 metų amžiaus, sutrikusios raidos – iki 7 metų amžiaus. Čia gyvenantiems kūdikiams ir vaikams užtikrinamas ne tik maitinimas ir priežiūra, bet ir ugdymas bei visapusė sveikatos priežiūra.

Dienos centras autizmo diagnozę turintiems vaikams

Dienos centre teikiamos dienos socialinės globos, struktūruoto mokymo ir terapinio ugdymo paslaugos autizmo diagnozę turintiems vaikams. Vaikai ugdomi pagal vieną pagrindinių plačiai taikomų ugdymo metodų – TEACCH metodiką.

Lietuvos vaikų negalios akademija

Nuo 2014 m. LVNA rūpinasi bei siekia, kad negalią turintys Lietuvos vaikai ir jų šeimos gautų kokybiškas, prieinamas ir profesionalias abilitacijos, reabilitacijos ir paliatyviosios pagalbos paslaugas.

Turite mums klausimų?

Renginiai

Lap 11, 2016

Formuojama kvalifikacijos kėlimo kursų „Autizmas: šiuolaikiniai diagnostikos ir terapijos metodai“ II dalyvių grupė

Esant dideliam susidomėjimui formuojama antroji grupė kvalifikacijos kėlimo kursų „Autizmas: šiuolaikiniai diagnostikos ir terapijos metod

Lap 2, 2016

Kvalifikacijos kėlimo kursai „Autizmas: šiuolaikiniai diagnostikos ir terapijos metodai“

LSMU Vaikų reabilitacijos klinika kviečia reabilitacijos komandos specialistus (kineziterapeutus, ergoterapeutus, logoterapeutus, psichologus)

Spa 17, 2016

Mokymų tėvams, auginantiems vaikus, sergančius genetinėmis nervų-raumenų ligomis programa

Vaikų reabilitacijos ligoninė „Lopšelis" kartu su Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacija „Sraunija" 2016

Spa 17, 2016

LVNA III-iosios metinės konferencijos „Peržengti ribas” programa

2016 m. spalio 27 d. LSMU Vaikų reabilitacijos klinika ir Lietuvos vaikų negalios akademija kviečia į III-ąją metinę konferenciją „Per